Úvod   |   Mapa stránky   |   Pridať firmu   |   Kontakt
Logo Po dlhých prípravách a veľkom očakávaní konečne prišiel deň s veľkým S, ciže Stužková. Dnes dostaneme zelené stužky a každý, kto nás uvidí na ulici si povie: Aha, maturant. Slovo maturant vyjadruje omnoho viac ako len študent štvrtého ročníka...

Prehľad firiem  ■  Tipy & rady  ■  Galéria  ■  Download  ■  TOP 10

Prosím vyberte si z menu nad týmto riadkom...

ANKETA

Koľko druhov oznamiek ste mali / budete mať?
Ostatné ankety

NOVINKY

Nové firmy
Stále pribúdajú nové a firmy a trochu pomalšie aj ich hodnotenia. Objavili sa aj rôzne pokusy o podvodné hodnotenia, ako aj vyhrážky zo strany niektorých firiem. Preto boli sprísnené podmienky na akceptovanie hodnotení.
[18.05.2009]

Stále niečo nové
Stále pribúdajú nové firmy a pomaly sa rozbieha aj diskusia. Pripravujeme galériu oznamiek a maturitných tabiel a čoskoro sa môžete tešiť aj na prvé tipy a rady pre dokonalú stužkovú.
[03.08.2007]


FOTOGALÉRIA

Fotogaléria

PRÁVNE INFORMÁCIE

Prehľad firiem na portáli stuzkova.com obsahuje údaje z webových stránok jednotlivých firiem, údaje poskytnuté firmami emailom a prípadne údaje poskytnuté ich zákazníkmi. Aj keď sa snažíme, aby boli presné, nemôžeme garantovať ich správnosť a teda neručíme za škody vzniknuté ich použitím. V prípade že nás firma upozorní za neaktuálnosť údajov, budeme ich aktualizovať.

Hodnotenia, diskusné príspevky, fotografie a iný materiál zadaný návštevníkmi portálu vyjadruje len ich osobný názor, ktorý nemusí byť zhodný s názorom prevádzkovateľa. Vyhradzujeme si však právo vymazať také príspevky, ktoré obsahujú veľa vulgarizmov alebo odporujú zákonom. Hodnotenia sa snažíme pred zverejnením kontrolovať, aby sme zamedzili "samohodnoteniu" firiem a iným nekalým praktikám, ktoré by celú ideu hodnotení pokazili. Nie je však možné zaručiť 100%-nú hodnovernosť každého jedného hlasu. Každá firma má právo vyjadriť sa k svojim hodnoteniam v diskusii, prípadne vyžiadať si kontakt na hodnotiteľa, aby mohla konkrétne reagovať (to slúži na zamedzenie ohovárania a nepravdivých hodnotení). Po uverejnení hodnotenia nie je možné ho následne upravovať, meniť a ani zmazať. Vo výnimočných prípadoch (na základe dohody hodnotetiľa a hodnotenej firmy) je možné hodnotenie zrušiť, ale jeho text bude automaticky presunutý do diskusie, kde má možnosť hodnotiteľ aj firma reagovať.

Je zakázané ďalej publikovať (či už na internete alebo v tlačených a elektronických médiách) akúkoľvek časť obsahu portálu stuzkova.com bez uvedenia zdroja a predchádzajúceho súhlasu. Pre získanie súhlasu nás môžete kontaktovať, radi vyhovieme.

  
O nás   |   Pridať firmu   |   Reklama   |   RSS   |   (c) 2006-2011 stuzkova.com