Úvod   |   Mapa stránky   |   Pridať firmu   |   Kontakt
Logo Po dlhých prípravách a veľkom očakávaní konečne prišiel deň s veľkým S, ciže Stužková. Dnes dostaneme zelené stužky a každý, kto nás uvidí na ulici si povie: Aha, maturant. Slovo maturant vyjadruje omnoho viac ako len študent štvrtého ročníka...

Prehľad firiem  ■  Tipy & rady  ■  Galéria  ■  Download  ■  TOP 10

Prosím vyberte si z menu nad týmto riadkom...

ANKETA

Koľko ľudí môže každý z vás pozvať na neoficiálnu časť?
Ostatné ankety

NOVINKY

Nové firmy
Stále pribúdajú nové a firmy a trochu pomalšie aj ich hodnotenia. Objavili sa aj rôzne pokusy o podvodné hodnotenia, ako aj vyhrážky zo strany niektorých firiem. Preto boli sprísnené podmienky na akceptovanie hodnotení.
[18.05.2009]

Stále niečo nové
Stále pribúdajú nové firmy a pomaly sa rozbieha aj diskusia. Pripravujeme galériu oznamiek a maturitných tabiel a čoskoro sa môžete tešiť aj na prvé tipy a rady pre dokonalú stužkovú.
[03.08.2007]


FOTOGALÉRIA

Fotogaléria

O STRÁNKE

Portál stuzkova.com obsahuje hlavne prehľad firiem ponúkajucich služby na Stužkové - či už ide o prenájom miestností, DJ, kameramana alebo výrobu maturitných stužiek. Umiestnenie firmy je bezplatné a to z niekoľkých dôvodov. Chceme priniesť čo najväčší prehľad firiem ponúkajúcich služby v tejto oblasti a to sa dá jedine bezplatným zaradením (v skutočnosti má každý návštevník možnosť pridať novú firmu).

Na to, aby bol takýto zoznam užitočný, musí prinášať niečo navyše, niečo čo návštevník nemôže nájsť cez google alebo internetové katalógy. Tým niečím je práve hodnotenie firiem a diskusia. Každý kto má skúsenosti s kontrétnou firmou, môže ohodnotiť jej služby a prispieť do diskusie. Tým pomôže budúcim maturantom vo výbere - už sa nebudú musiet rozhodovať len na základe ceny alebo reklamných informácií, ale aj na základe skúseností iných - a tým pádom sa poučiť na ich chybách. Všetci predsa chcú, aby tá ich Stužková bola dokonalá. A ak sa nepodarila úplne podľa ich predstáv, majú možnosť varovať ostatných.

Neoddeliteľnou súčasťou portálu stuzkova.com okrem prehľadu firiem sú rôzne Tipy a rady, ktoré sa zídu pri vybavovaní Stužkovej, pri výbere hudby alebo programu... Okrem diskusie ku každému článku a firme tu bude aj fórum, kde sa dá diskutovať o všetkom čo súvisí so Stužkovou. Galéria maturitných tabiel a oznamiek bude nielen príjemným spestrením a možnosťou zahlasovať, ale môže slúžiť aj ako zdroj inšpirácie pri návrhu vlastného tabla či oznamka.

Ak nám chcete niečo napísať, môžete použiť náš Kontaktný formulár.

Právne informácie.

  
O nás   |   Pridať firmu   |   Reklama   |   RSS   |   (c) 2006-2011 stuzkova.com